Přihláška

PŘIHLÁŠKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

 

Přihláška k výuce probíhá online přes odkaz níže.

Přihláška je určena pro nové žáky, případně pro stávající žáky, kteří si mění, nebo přidávají obor.


Vyplnit přihlášku

právě probíhá:

2. kolo přijímacího řízení

V průběhu druhého kola přijímacího řízení bude pedagog vybraného oboru informovat zákonného zástupce (nejpozději 14.září) s informacemi ohledně přesného termínu a průběhu talentových zkoušek. Zákonní zástupci budou kontaktováni v pořadí dle přijetí přihlášky s ohledem na kapacitu školy a kapacitu vybraného oboru.

Talentových zkoušek se zúčastní zájemci na základě termínu přijetí přihlášky a na základě volné kapacity školy (případně vybraného oboru). Hodnocení a průběh talentových zkoušek viz níže.

Talentové zkoušky: 4. 9. - 14. 9. 2023 V případě plné kapacity školy (případně vybraného oboru) budou zákonní zástupci kontaktováni sekretariátem školy (nejpozději do 1. září 2023) a budou zařazeni mezi čekatele.

Podrobná Pravidla pro přijímací řízení, talentové zkoušky a podmínky přijetí žáků pro školní rok 2023/2024 ke stažení ZDE

Výši úplaty za vzdělávání pro školní rok 2023/2024 naleznete ZDE

______________________

 

Pokud přihlašujete stávajícího žáka školy na nový obor, případně přestupujícího na jiný obor (například ze zobcové flétny na flétnu příčnou), uveďte do poznámky v přihlášce „stávající žák - nový obor“ případně „stávající žák - změna oboru“

Pokud máte zájem navštěvovat naši pobočku v České Skalici, uveďte do poznámky v přihlášce „pobočka Česká Skalice“

 

Pro stávající žáky, kteří pokračují beze změny je určen pouze pokračovací list a přihlášku neposílají.